KONST / Litografier / Färglitografi 16197107
nr 1619 7107
Bengt Orup
(1916-1996), Sverige
Signerad, numrerad 43/65. Färglitografi. Bladets mått: 14,5x20,5, yttermått inklusive ram: 33x37 cm
Bengt Orup, född 1916, död 1996, svensk målare, glaskonstnär och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:02:58
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Orup
Läs mer om Bengt Orup